اینجا فروشگاه طراحی سایت است

طراحی سایت شرکتی
مشاهده محصولات
طراحی سایت فروشگاهی
مشاهده محصولات
طراحی سایت اختصاصی
مشاهده محصولات

در صورت پیدا نکردن محصول خدماتی مورد نظر فرم زیر را کامل کنید

برای شروع بیزینس دیجیتالی تماس بگیرید

در دهه گذشته با توسعه فضای اینترنت و آماده سازی بستر مجازی و ورود کسب و کار ها به دنیای مجازی وبسایت ها و طراحی وبسایت جایگاهی ویژه در بین مخاطبین و صاحبین کسب و کار پیدا کرد امروزه داشتن یک وبسایت با رابط کاربری مناسب و اصولی برای هر کسب و کاری از واجبات و عوامل مهمی است که در معرفی و جذب مشتری بیشتر بسیار به کمک یک کسب و کار می آید و اکثر صاحبین کسب و کار ها نیز به دنبال طراحی وبسایت دقیق و مناسب از نظر ظاهری ، فنی و قیمت می باشند که سعی کردیم مشخصات چنین وبسایت برای شما بازگو کنیم. 

مفهوم طراحی سایت 

وبسایت یک پایگاه داده جهت معرفی یک شرکت یا محصول است که یک پروسه ای است از لایه سازی صفحات وب , طراحی گرافیکی , تولید محتوا و رعایت اصول سئو سایت می باشد اولین وبسایت جهان در سال 1991 توسط برنرزلی نخستین مخترع وب سایت و یا سازنده وب به ثبت رسید که باعث تغییرات شگرفی در دنیای کسب و کار ها و زندگی بشر گردید. 

طراحی سایت با بهترین قیمت

 

مراحل طراحی  وب سایت 

همانطور که گفته شد طراحی سایت ، ساخت و راه اندازی یک وبسایت و یا بروز رسانی یک وبسایت قدیمی در بستر اینترنت می باشد که شامل چهار مرحله اصلی می باشد. 

 • مرحله اول : طراحی وایرفریم 
 • مرحله دوم : طراحی گرافیک وب سایت 
 • مرحله سوم : کدنویسی و برنامه نویسی
 • مرحله چهارم : راه اندازی سایت 

این چهار مرحله , مراحل اصلی طراحی وب سایت می باشند گرچه عوامل دیگری در طراحی وب می تواند تأثیرگذار باشد.

سایت ها دارای انواع مختلفی می باشند که هرکدام ب منظور خاصی طراحی و مورد استفاده قرار میگیرند.

انواع سایت ها 

سایت ها جدای از دسته بندی های مختلف دارای دو مدل هستند و به دو مدل استاتیک و دینامیک تبدیل می شوند. 

سایت های استاتیک مطالب یکبار جمع آوری شده و در هر کدام از صفحات سایت جداگانه بارگذاری و طراحی شده اما در سایت های دینامیک به این صورت نیست این سایت ها سایت های پویا هستند که نیاز به برنامه نویسی و اسکریپتی اختصاصی می باشند که به طور کاملا  پویا باشند در دنیای امروز تقریبا برای هر هدف یک وب سایت طراحی می شود و وبسایت هایی موفق هستند که منطبق بر اصول طراحی  سایت به درستی رعایت کرده اند تا محتوا به مخاطبین خود نمایش دهند. 

برای طراحی سایت از کجا شروع کنیم ؟

برای طراحی سایت برای یک کسب و کار مجازی شما دوتا راه حل خواهید داشت. 

راه حل اول 

برای راه حل اول شما باید با توجه به سلیقه خود و سطح یادگیری خودتان اموزش دیده و پس از سپری کردن و گذراندن دوره های طراحی وب سایت مشغول به طراحی وب سایت خود در بسترهای مختلف بشوید. 

راه حل دوم

برای طراحی وبسایت خود به شرکت ها , کلینیک های کسب و کار و … اعتماد کنید و یک وبسایت مناسب از نظر قیمت و رابط کاربری مناسب و بهینه کسب و کار خودتان طراحی کرده و مورد استفاده قرار دهید.
در راه حل اول زمان که بسیار اهمیت دارد طولان خواهد بود و امکان بروز خطا نیز بسیار بالا خواهد بود. 

پس منطقی ترین روش برای طراحی سایت اصولی و بهینه اعتماد به کلینیک های کسب و کار , آژانس های دیجیتال مارکتینگ و … می باشد. 

طراحی سایت در کمترین زمان

 

شرایط طراحی وب سایت 

راه اندازی یک وبسایت علاوه بر تمامی مواردی که تا حالا بیان شده است شرایطی دارد که بسیار حائز اهمیت است همانند راه اندازی یک فروشگاه نیاز به انتخاب نام مناسب , مکان مورد نظر , مدیرو …. در نظر گرفت راه اندازی یک وبسایت موفق نیاز به چهار بخش اصلی دارد. 

 • انتخاب نام دامنه مناسب 
 • انتخاب هاست مورد نظر 
 • طراحی قالب زیبا و کاربردی 
 • سیستم مدیریت و کنترل سایت 

هزینه طراحی سایت 

تا اینجا مراحل طراحی سایت و شرایط طراحی یک سایت حرفه ای برای شما بیان کردیم اما طبیعتا طراحی وبسایت اصولی و مناسب دا از هر موردی نیازمند صرف هزینه است که در این بخش هزینه های طراحی یک سایت بررسی میکنیم. 

طراحی وبسایت هزینه هایی مشخص دارد که با توجه به نوع سایت شما مشخص میگردد اما به صورت کلی اگر بخواهیم هزینه طراحی وب مناسب برای شما بازگو کنیم میتوان گفت : 

 • هزینه خرید دامنه 
 • هزینه خرید هاست 
 • هزینه طراحی زیبا و کاربردی اصولی 
 • هزینه تولید محتوا اصولی و انحصاری 
 • هزینه تولید طرح های گرافیکی و پالت رنگی مناسب 

از هزینه های پایه ای یک سایت می باشد که با توجه به میزان تخصص و … افراد میتواند متغیر باشد. 

هزینه طراحی وبسایت چگونه برآورد می‌شود؟

برای آنکه بتوانید درک مناسبی از هزینه طراحی سایت داشته باشید بهتر است به سوالات زیر پاسخ دهید: 

 • برای سایت خود چه امکاناتی در نظر دارید؟
 • وجود سایت، چه کاربردی برای کسب و کار شما دارد؟
 • آیا نیاز به پوسته اختصاصی دارید؟
 • علاوه بر پنل مدیریت سایت، می‌خواهید پنل مدیریت حساب کاربران هم داشته باشید؟

با پاسخ به این سوالات شما میتوانید به هزینه مناسب و درست طراحی سایت اصولی دست پیدا کنید گرچه باید بدانید عوامل موثر دیگری نیز وجود دارند که در تعیین هزینه های یک سایت اصولی موثر هستند.

جمع بندی

در نهایت طراحی وب یکی از ابزارهایی است که میتواند یک کسب و کار به موفقیت های چشمگیری برساند و کسب و کار ها در دنیای امروز بیش از هرچیزی نیازمند یک وبسایت اصولی , زیبا با طراحی کاربری مناسب هستند. 

که برای این امر میتوانید از متخصصین جوان این حوزه در  کارینو بیزینس بهره ببرید.
تا سایتی مناسب کسب و کار خود با نازلترین قیمت داشته باشید اما باید در نظر داشته باشید که طراحی وبسایت ابتدایی ترین قدم در شروع هست پس از طراحی مدیریت سایت , سئو سایت و پشتیبانی فنی سایت از اهمیت بسیار بالایی در مسیر موفقیت کسب و کار مجازی شما برخوردار است که باید به آن توجه شود.