راه های افزایش بازدید اینستاگرام
راه های افزایش بازدید اینستاگرام

راه های افزایش بازدید اینستاگرام

اشتراک گذاری

اینستاگرام را باید یکی از بزرگترین شبکه های اجتماعی دنیا دانست. این پلتفرم صدها میلیون کاربر فعال در سوشال مدیا دارد که باعث شده بسیاری از شرکت ها، برندها و سازمان ها از صفحات محبوب برای تبلیغات خود استفاده کنند. یکی از معیارهایی که هزینه تبلیغات در صفحات مختلف را تعیین می کند، تعداد بازدید پست در اینستاگرام است. همچنین صاحبان صفحات مختلف دوست دارند بیشتر دیده شوند. یکی از راه های افزایش بازدید اینستاگرام، افزایش تعداد بازدید ویدیو است. راه های مختلفی برای افزایش بازدید ویدیو در اینستاگرام وجود دارد که در این مقاله به برخی از مهم ترین روش ها اشاره می کنیم.

با افزایش تعداد بازدید، لایک، کامنت و فالوور یک صفحه ، آن صفحه می تواند موفق تر شود و پول بیشتری برای تبلیغات دریافت کند.

راه های افزایش بازدید اینستاگرام

همانطور که گفتیم راه های مختلفی برای افزایش بازدید ویدیو در اینستاگرام وجود دارد. در زیر به چند مورد از مهم ترین راه های افزایش بازدید اینستاگرام اشاره خواهیم کرد.

1- تولید ویدیوی جذاب

شاید مهم ترین عاملی که می تواند باعث افزایش بازدید ویدیو در اینستاگرام شود، جذابیت خود ویدیو باشد.راه های افزایش بازدید اینستاگرام اگر یک ویدیوی جذاب و مرتبط تولید کنید، افراد زیادی آن را برای یکدیگر ارسال می کنند و این باعث می شود تعداد بازدید از ویدیو و صفحه شما به سادگی و بدون هزینه اضافی افزایش یابد. شاید سوالی که باید قبل از ایجاد یک ویدیو از خود بپرسید این است که کدام ویدیوها مخاطبان شما را بیشتر مورد توجه قرار می دهند؟ پاسخ به این سوال می تواند به شما کمک کند مسیر بهتری را برای دنبال کردن انتخاب کنید.

2- هشتگ مناسب

هشتگ در اینستاگرام به عنوان یک قیف عمل می کند و مخاطب را به سمت محتوایی که به آن علاقه دارد هدایت می کند. استفاده از هشتگ های مناسب و صحیح باعث می شود مخاطبین بیشتری محتوای ویدیویی صفحه شما را ببینند. توجه داشته باشید که استفاده از هشتگ ها آسان نیست و باید بر اساس اصول انجام شود و یکی دیگر از بهترین راه های افزایش بازدید اینستاگرام میباشد.

3- کپشن اصولی

درست است که اینستاگرام یک پلتفرم مبتنی بر عکس و ویدئو است، اما این بدان معنا نیست که شما نباید به کپشن ها اهمیت دهید. زیرنویس‌های اساسی، مرتبط و جذاب می‌توانند تعداد بازدیدهای ویدیو را افزایش دهند. به عنوان مثال، زمانی که توضیح کوتاهی در مورد برخی ویدیوها در کپشن وجود دارد، ویدیو را جذاب‌تر می‌کند و مخاطب دقیقاً می‌داند که قرار است کدام ویدیو را تماشا کند. پس در نظر داشته باشید که برای پیروی از راه های افزایش بازدید اینستاگرام نباید کپشن را نادیده بگیرید و باید آن را به صورت اصولی و جذاب بنویسید.

4- انتشار در زمان مناسب

صفحات مختلف گروه های مختلفی از کاربران دارند. این باعث می شود زمان مناسب برای انتشار پست ها در صفحات مختلف با یکدیگر متفاوت باشد. ارسال ویدیوی خود در زمان مناسب باعث می شود افراد بیشتری آن را در پست های اولیه صفحه شما ببینند. مردم معمولاً به چند پست اول فید خود بیشتر از سایر پست ها اهمیت می دهند. همچنین اگر تعداد مناسبی از افراد در مدت زمان کوتاهی ویدیو را تماشا کنند، اینستاگرام آن را در الگوریتم های اکسپلور خود قرار می دهد. با این کار افراد بیشتری ویدیو را تماشا می کنند و بازدید ویدیوی اینستاگرام شما افزایش می یابد.

5- افزایش کیفیت به جای کمیت

باید بدانید که صفحات زیادی هر روز یک یا چند ویدیو مختلف منتشر می کنند. اما این در نهایت بازدید را افزایش نمی دهد. به عبارت دیگر، این کار به جای کمک به جذب مخاطبان، باعث می شود که علاقه کمتری به پست های شما داشته باشند. مردم معمولاً صفحات شلوغی را که روزانه پست ها و استوری های زیادی منتشر می کنند، آنفالو می کنند. پس با توجه به نکات ذکر شده پیشنهاد می کنیم به جای ارسال روزانه چندین ویدیو بی کیفیت، تکراری و نامناسب، برای تولید ویدئوهای جذاب و باکیفیت وقت بگذارید. ارسال این ویدیوها باعث می شود افراد با علاقه بیشتری پست های صفحه شما را دنبال کنند.

6- افزایش تعامل با مخاطب

روش دیگری از راه های افزایش بازدید اینستاگرام و افزایش جذابیت کلی صفحه برای مخاطبان استفاده کنید، افزایش تعامل با مخاطب است. راه های افزایش بازدید اینستاگراماین باعث می شود مخاطبان شما بیشتر به پست ها و ویدیوهای شما توجه کنند. همچنین با ارسال ویدیوهایی که در پایان از مخاطبان سوالی پرسیده اید یا از آنها خواسته اید نظر خود را با شما در میان بگذارند، به شما کمک می کند نه تنها با مخاطبان درگیر شوید، بلکه در معرض دید شما نیز قرار می گیرند.

مواردی مانند تولید ویدیوها و محتوای جالب، استفاده از هشتگ مناسب، نوشتن کپشن های اصولی، ایجاد پست در زمان مناسب و چند مورد دیگر می تواند به مرور زمان بازدید و فالوور پیج اینستاگرام شما را افزایش دهد.

7- انتشار ویدیوهایی مسابقاتی

شما می توانید یک مسابقه را به روش های مختلف در اینستاگرام برگزار کنید. یکی از مسابقه هایی که می توانید برای افزایش بازدید ویدیو در اینستاگرام از آن استفاده کنید، ویدیویی است که یک سوال می پرسد. هرکسی که صفحه را فالو کند، ویدیو را ببیند، لایک کند و پاسخ سوال را در قسمت نظرات برای شما ارسال کند، در قرعه کشی شرکت خواهد کرد. به قید قرعه به تعدادی از این افراد جایزه بدهید. این کار یکی دیگر از راه های افزایش بازدید اینستاگرام شما و افزایش تعداد فالوورها، لایک ها و کامنت های صفحه شما میباشد.

8- تداوم در تولید محتوای ویدیویی

باید بدانید که وقتی مدام محتوای متنوعی مانند ویدئو تولید می کنید، مخاطبان بیشتری را جذب خواهید کرد. مخاطبان شما می دانند که بسیاری از پست های مرتبط و جذاب ظرف یک هفته در صفحه شما منتشر خواهند شد. این باعث می شود که آنها همچنان فالوورهای شما باقی بمانند و چندین بار در هفته به صفحه شما سر بزنند و ویدیوهای شما را تماشا کنند.

9- استوری کردن پست

با اشتراک گذاری ویدیویی که پست کرده اید، افراد بیشتری را درگیر محتوای خود خواهید کرد. گاهی اوقات تعداد زیادی پست جدید در فید افراد وجود دارد که ممکن است نتوانند همه آنها را ببینند. به همین دلیل می توانید پست های ویدیویی جالبی منتشر کنید تا افراد بیشتری از انتشار شما مطلع شوند و سپس ویدیو را تماشا کنند. این کار به راحتی بازدید ویدیوی شما را در اینستاگرام افزایش می دهد.

10- دنبال کردن صفحات مرتبط با محتوای صفحه شما

ممکن است از شما بپرسند که فالو کردن صفحات مشابه، چگونه جزئی از راه های افزایش بازدید اینستاگرام میباشد؟ راه های افزایش بازدید اینستاگرامدر پاسخ باید بگوییم که با دنبال کردن صفحات مشابه شما به چندین امتیاز به طور همزمان دست می یابد.

11- خرید بازدید ویدیو اینستاگرام

بسیاری از افراد از روش ساده تری برای افزایش بازدید ویدیوهای اینستاگرام استفاده می کنند. آنها به جای تلاش برای افزایش بازدید ویدیوی اینستاگرام به صورت ارگانیک، بازدیدها را خریداری می کنند. با استفاده از این روش با پرداخت مقداری هزینه در مدت زمان کوتاهی تعداد بازدید ویدیوی اینستاگرام شما به میزان قابل توجهی افزایش می یابد و در نتیجه میتواند یکی از بهترین،موثرترین و سریع ترین راه های افزایش بازدید اینستاگرام باشد.

سخن آخر

شاید در نگاه اول افزایش بازدید پست های اینستاگرام کار ساده ای نباشد اما غیرممکن هم نیست. در این فضای بصری با کمی خلاقیت و ساختار می توانید به رشد صفحه خود کمک کنید. افزایش بازدید اینستاگرام در نهایت روی مسائل دیگر نیز تاثیر می گذارد و راه های مختلفی برای افزایش بازدید اینستاگرام وجود دارد.

مشاوران و متخصصان ما شما را در راه رونق کسب و کار و ایده هایتان همراهی میکنند و در حوضه های سایت،تلگرام،اینستاگرام و … آماده ارائه انواع خدمات به شما میباشند. در این مقاله راه های افزایش بازدید اینستاگرام را بررسی کرده‌ایم و اکنون می‌دانید چه راهکارهایی برای رشد یک صفحه اینستاگرام وجود دارد. اگر در مورد این مقاله سوالی دارید،با کارشناسان ما در ارتباط باشید و ما شما را در تمام موارد راهنمایی خواهیم کرد.

کلینیک کسب و کار کارینو همراه کسب و کاری نو!

مجله نامه های مرتبط