تخصص و تجربه در چاپ

کارینو بیزینس با سال ها تجربه و صدها نمونه کار درخشان، آماده همکاری با مشتریان گرامی از آغاز تا انتهای مراحل چاپ می باشد. ما از شروع تا پایان در کنار شما خواهیم بود تا بهترین خدمات را با توجه به بودجه مورد نظر شما ارائه کنیم.انتخاب مناسب ترین روش چاپ و راه حل های موثر در جهت پایین آمدن هزینه، و بالا رفتن کیفیت به مشتریان گرامی نشان داده می شود و در مرحله اجرای آن همراه با مشتریان خواهیم بود . هدف ما ایجاد همکاری طولانی مدت با مشتریان ، رضایت مندی از خدمات چاپ، می باشد. نمونه کارهای اجرا شده در این مجموعه سندی بر اثبات کار ما است.

خدمات چاپ
خدمات چاپ

مراحل چاپ را از ابتدا تا انتها به ما بسپارید

چاپ خانه کارینو بیزینس با مجهز ترین  دستگاه های چاپ توانایی انجام کلیه امور چاپی، طراحی و مراحل پس از چاپ را دارد. کارینو خود را متعهد می داند خدمات را با کیفیت بالا ، بسته بندی مرغوب سرعت و قیمت مناسب ، با بروزترین روش ها به دست مشتریان خود به کلیه نقاط کشور برساند. کارینو بیزینس با همکاری  کمپانی های مطرح داخلی و خارجی هم اکنون آماده ارائه خدمات چاپی با کیفیت برتر ، متفاوت ، بدون واسطه ، در کوتاه ترین زمان و ارزان ترین قیمت به سازمان ها ، موسسات ، شرکتها ، اشخاص و غیره می باشد . کارینو به منظور تسهیل در انجام طراحی و چاپ کلیه امور خود را به صورت حضوری و غیر حضوری به مشتریان با تضمین کیفیت ارائه می دهد .

مزایای سفارش به کارینو بیزینس

  •  خدمات پیش از چاپ حرفه ای
  •  استفاده از کاغذ مرغوب و با کیفیت
  •  چاپ با کیفیت بالا ، به صورت اختصاصی
  •  چاپ افست
  •  قیمت مناسب
  •  تحویل در حداکثر   زمان
  •  سفارش بدون نیاز به مراجعه حضوری
  •  بسته بندی مناسب و ارسال به تمام نقاط کشور
خدمات چاپ

کارینو بیزینس مجموعه تمام خدمات چاپ و طراحی تبلیغاتی

کارینو بیزینس با بیش از سال ها سابقه و تخصص از برند های معتبر در این صنعت می باشد، بخشی از  خدمات کارینو طراحی و چاپ می باشد ، ( قیمت مناسب ، کیفیت چاپ اختصاصی و سرعت تحویل سفارش ) از قوانین اصلی این مجموعه می باشد، چاپ انواع : بروشور تبلیغاتی ( سه لت، دولت  و آکاردونی ) با انواع برش خاص و خط تا، چاپ کاتالوگ صنعتی و تبلیغاتی در سایز های A4، A5، A6  و … در گرماژهای مختلف ،  تراکت  تبلیغاتی گلاسه و تحریر ، ، چاپ ست اداری و اوراق اداری ، چاپ سربرگ و کارت ویزیت بصورت یک پکیج تخفیف دار، با قیمت چاپ افست مناسب ، سایر خدمات : سربرگ اداری , شرکتی ، یادداشت ، لیبل پشت چسب دار ، به صورت افست میباشد سفارشات چاپ در این مجموعه دارای گارانتی رنگ چاپ می باشد.